
Фільтр повітряний 1991-1994 (квадратный) Форд Транзит MFilter 6172024
5 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6172024
+380 (50) 308-29-29
- +380 (97) 333-45-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний 1991-1994 (квадратный) Форд Транзит MFilter 6172024
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Виробник | MFilter |
| Код запчастини | k 220 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 239 мм |
| Висота | 57 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 ₴