
Сальник генератора задній Форд Транзит 2,5D 27*17*7 Cargo
127 ₴
- Готово до відправки
- Код: 132319
+380 (50) 308-29-29
- +380 (97) 333-45-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник генератора задній Форд Транзит 2,5D 27*17*7 Cargo
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 132319 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 27 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Без обертання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 127 ₴