
Шків колінвалу 2.4 TDCI 2.2-RWD Форд Транзит 2006-2016 Febi (7-ручейков)
2 950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 31212
+380 (50) 308-29-29
- +380 (97) 333-45-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шків колінвалу 2.4 TDCI 2.2-RWD Форд Транзит 2006-2016 Ford (7-ручейков)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Код запчастини | 544013210 |
| Стан | Новий |
| Кількість ребер | 6 |
| Ширина | 26 мм |
| Внутрішній діаметр | 59 мм |
| Зовнішній діаметр | 168 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 950 ₴
