
Фільтр паливний Ford Transit 1997-2000 UFI 6202100
498 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6202100
+380 (50) 308-29-29
- +380 (97) 333-45-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний Ford Transit 1997-2000 UFI 6202100
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UFI |
| Код запчастини | 2440100 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 138 мм |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Сумісність з маркою | LDV, Ford |
| Сумісність з моделлю | Convoy, Transit Tourneo, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 498 ₴