
Ролик модуля натягувача ременя GATES 00-06 HYUNDAI KIA
500 ₴
- Готово до відправки
- Код: GT T41040
+380 (50) 308-29-29
- +380 (97) 333-45-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик модуля натягувача ременя GATES 00-06 HYUNDAI KIA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Тип | Ролик |
| Виробник | Gates |
| Код запчастини | T41040 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 |
| Покриття | Гладке |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Матеріал | Метал |
| Сумісність з моделлю | Coupe, Magentis, Santa Fe, Sonata, Tucson, Sportage |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴
